فرایند تولید فنس یا توری حصاری

تولید کننده فنس توری حصاری و سیم خاردار

تولید کننده فنس توری حصاری و سیم خاردار

ایمن سازان وحدت تولید کننده انواع سیم خاردار،توری حصاری ،فنس ،ورق گالوانیزه با بیش از ده سال سابقه تولید و عرضه انواع

توری حصاری  و سابقه همکاری و تولید توری و فنس بیش از ده سازمان و ارگان دولتی و خصوصی مدارس ،مراکز نظامی و سایر مکانهای عمومی را دارد .برای ارتباط با ما میتوانید مشخصات ارتباطی ما را در زیر ببینید:

دفتر:    66132456-021
 کارگاه:  66132478-021
 فکس: 66223356-021
 مديريت :  09125915890 (زارع)

فنس

1-فنس چیست؟

تولید کننده فنس توری حصاری و سیم خاردار

فنس، ابزاری چندکاره و حیاتی در دنیای امروز است که نقش پررنگی در تعیین محدوده‌ها، حفاظت از مناطق مختلف، حتی بهبود زیبایی و امنیت محیط‌ها ایفا می‌کند. این ابزار از زمان‌های دور به عنوان حصارها و حفاظ‌ از محیط مورد استفاده قرار گرفته و امروزه با فناوری‌های پیشرفته به شکل‌ها و انواع مختلفی تولید می‌شود.

2-انواع فنس

تولید کننده فنس توری حصاری و سیم خاردار در تهران

فنس‌ها به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که با توجه به ویژگی‌هایی چون جنس، مقاومت  و کاربرد مدنظر از مدل مختلفی استفاده خواهد شد. در ادامه به معرفی انواع فنس‌ها خواهیم پرداخت تا شما بتوانید با داشتن شناخت کلی، بهترین نوع فنس را که برای نیازهای شما مناسب است، انتخاب کنید.

 • فنس مربعی

یکی از متداول‌ترین و پرکاربردترین انواع فنس‌ها مدل مربعی است که فاصله بین مفتول‌ها در آن به شکل مربع است و در اندازه‌ها یا ضخامت‌های مختلف قابل تهیه است. از فنس مربعی برای مهار سنگ و جلوگیری از سقوط اشیاء سنگین استفاده می‌شود.

فنس های مربع شکل
 • فنس زنجیری

فنس‌های زنجیری از رشته فلز گالوانیزه گرم ساخته می‌شوند که دارای استحکام و مقاومت بالا هستند و به دلیل ساختار زنجیری که دارند تا مدت‌ها می‌توان از آن استفاده کرد. از فنس‌های زنجیری در زمین‌های کشاورزی، پروژه‌های صنعتی و … استفاده می‌شود.

 • سیم خاردار

سیم خاردار یکی از پرکاربردترین حصارها محسوب می‌شود که احتمالا همه شما با آن آشنا هستید. کاربرد اصلی سیم خاردار تعیین محدوده زمین است و در بخش‌های مختلفی از آن استفاده می‌شود.

 • فنس حصاری با روکش PVC

فنس حصاری با روکش پی وی سی به فنس‌هایی شامل توری‌های مربعی و زنجیری گفته می‌شود که با روکش فلز گالوانیزه پوشیده می‌شوند. استفاده از این فنس مخصوص مکان‌هایی با امکان برق گرفتگی و نواحی مرطوب است چراکه استفاده از این روکش به فنس مقاومت بالا در برابر اکسیده شدن و زنگ زدگی می‌بخشد.

3- تولید کننده فنس در تهران

ایمن سازان وحدت با بیش از ده سال سابقه تولید انواع فنس گابیون سیم خاردار ،ورق شیروانی با قیمت بسیار مناسب در تهران است .ما با سابقه فعالیتی که داریم با بیش از ده ها سازمان و ارگانهای بزرگ دولتی و مراکز نظامی همکاری در زمین تولید فنس داریم .برای ارتباط با ما میتوانید با شماره  ما یا از طریق ادرس اقدام نمایید

دفتر:    66132456-021
 کارگاه:  66132478-021
 فکس: 66223356-021
 مديريت :  09125915890 (زارع)

4-فرایند تولید فنس

 

روش تولید فنس حصاری به طور کلی به دو روش دستی و صنعتی ( تمام اتوماتیک ) و گاها نیمه اتوماتیک انجام می شود که در زیر به توضیح هر کدام می پردازیم .

روش دستی تولید فنس حصاری :

در روش دستی تولید فنس حصاری ، تمامی مراحل تولید با روش اتوماتیک انجام می شود و اجرای مراحل به وسیله یک یا دو نفر صورت می پذیرد.در حقیقت وجود یک یا دو نفر برای فنس بافی به این روش الزامی می باشد و هدایت مرحله به مرحله آن را بر عهده می گیرند. در این روش تولید ، توری بر روی قالب چشمه ی توری حصاری به وسیله ی یک موتور الکتریکی پیچیده می شود.

وظیفه قالب چشمه توری حصاری  ، تعیین چشمه توری حصاری می باشد به این صورت که با تعویض قالب می توان سایز چشمه توری حصاری را تغییر داد.در این روش دخالت نفر ضروری می باشد و به هدایت مرحله به مرحله مراحل تولید کمک می کند.فرد مورد نظر موتور الکتریکی را به وسیله یک اهرم روشن می نماید و سیم مفتول گالوانیزه به دور قالب پیچیده می شود و پس از این که فرم گرفت به حالت سینوسی به میان رج های بافته شده از قبل هدایت می شود و سپس رج به رج همانند قالی بافته می شود.

پس از این مرحله ، یک نفر  با استفاده از پیچ گوشتی شارژی که سری آن اریب می باشد دو سر رج توری را  به دلیل ایجاد نشدن در رفتگی در رج ها ، همانند کار آرماتور بندها که سیم آرماتور بندی را می بافند ، می بافد.توری پس از بافته شدن کامل و رسیدن به طول و اندازه مورد نظر به وسیله ی یک نفر رول می شود و آماده تحویل به مشتری می باشد.این روش تولید فنس حصاری ، بسیار راحت می باشد و نیازی به دستگاه های تمام اتوماتیک پیشرفته و صرف هزینه های کلان در آن وجود ندارد.

روش نیمه اتوماتیک تولید فنس حصاری

در این روش  برخی مراحل به روش نیمه اتوماتیک انجام می شود و به همین دلیل به آن حصار بافی نیمه اتوماتیک گفته می شود.

روش اتوماتیک تولید فنس حصاری

این روش تولید فنس ، تماما به وسیله ی دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود.در ابتدا برای تولید نیاز به خریداری مفتول گالوانیزه یا مفتول سیاه می باشد که ضخامت آن ها بستگی به نوع دستگاه و سفارش مشتری و میزان استحکامی که برای توری مد نظر می باشد، دارد و می تواند برای سفارش ها و نیاز های مختلف ضخامت های متفاوتی به کار برده شود.

مفتول در ابتدا در جایگاه مخصوص خود در دستگاه قرار داده می شود و انحناهای حلقوی آن که به دلیل بسته بندی قرقره ای در آن ها

به وجود آمده به وسیله ی دستگاه صاف می شود.پس از این مرحله مفتول وارد کار می شود و در صورت نیاز روکش دهی نیز می شود که

به وسیله ی جریان هوا روکش در حین مراحل خشک می شود و مفتول روکش دار وارد قسمت حصار بافی می شود.روکش دهی

در این مرحله موجب عدم نیاز فنس حصاری  به رنگ آمیزی می شود و  موجب مقاومت آن در برابر هوای آزاد و تغییرات جوی و .. می شود.

در مرحله ی بافت فنس، ردیف اولیه حصار برش داده می شود و با مفتولی که هم اندازه خودش می باشد پیچ و تاپ می خورد.تمامی

این عملیات در این روش تولید به صورت خودکار انجام می شود و قابلیت تنظیم در آن ها وجود دارد.در روش اتوماتیک تولید فنس

حصاری ابعاد چشمه ی فنس توری ( قالب های لوزی شکل ) را محل پیچ خوردن دو مفتول با هم مشخص می کند.

این عملیات تا انتهای مفتول به صورت روتین تکرار می شود و پس از اتمام کار و انتهای مفتول برش می خورد و ابتدا و انتهای توری

بافته شده به وسیله ی سیم پیچی اتوماتیک محکم می شود تا مانع باز شدن احتمالی دو مفتول از هم شود.در پایان مرحله اول یک ردیف

توری تولید می شود که به سمت بالا هدایت شده است و  جا را  برای مفتول جدید باز کرده است.

سپس رشته ای جدید از مفتول وارد دستگاه می شود و  شروع به پیچ خوردن در ردیف مفتول آخر می نماید. در آخر و پس از پایان پیچ خوردن، این

مفتول نیز برش می خورد و به سمت بالا هدایت می شود.مفتول های وارد شده در دستگاه به تدریج تبدیل به حصار می شوند و موجب افزایش

طول حصار می شوند.

با افزایش طول توری حصار، این قطعه به سمت بخش بسته بندی هدایت می شود و به صورت رول بسته بندی می شوند. در این روش تولید

مراحل کار بسته به طولی که قصد بسته بندی آن را داریم ممکن است کوتاه یا بلند باشد.این متراژ از 20 الی 30 متر متفاوت می باشد و معمولا

هر کارگاه متراژ مشخصی برای خود تعیین می کند، ولی با توجه به درخواست و سفارش مشتری قابلیت تغییر در متراژ نیز وجود دارد.

5-اندازه های فنس های عرضه شده

هر توپ فنس توری چند متر است؟

پاسخ به سوال هر توپ فنس چند متر است؟ باید گفته شود بین 10 تا 20 متر است، اما به طور معمول هر توپ توری فنس آهنی 15

متر می‌باشد و به درخواست مشتری این عدد کم و زیاد می‌شود و ارتفاع آن 3 متر است و از 0.5 تا 3 متر قابل تولید است و یک امر

کاملا سلیقه‌ای می‌باشد. برای خرید کیلویی این نوع محصول در ابتدا باید بدانیم وزن هر توپ فنس حصاری چند کیلو است و قیمت هر کیلوی

آن با توجه به ضخامت سیم مفتول به هم تابیده شده چند است؟

وزن هر توپ فنس چند کیلو است؟

همان طور که در متن پیش رو خدمتتان عرض شد فنس باغی آهنی دارای ابعاد چشمه مختلف می‌باشد. اندازه شبکه چشمه توری حصاری فلزی

2 الی 7.8 میلی متر است و همچنین ضخامت مفتول آن متغیر است و از قطر سیم مفتول بافته شده، 1.8 الی 4.5 میلیمتر ساخته می‌شود.

چشمه‌های این محصول شبیه به اشکال هندسی مربع و لوزی ریاضی است. جای دارد گفته شود هر اندازه ابعاد چشمه کوچکتر باشد وزن

آن بیشتر می‌شود و در نهایت قیمت آن بیشتر می‌شود. حال در این مطلب ما می‌خواهیم نسبت به چشمه و قطر مفتول بگوییم هر توپ فنس چند متر است؟

 

6-کاربرد های فنس

فنس برای حصار کشی مناطق و مکان ها استفاده می شود فنس بیشترین کاربرد را در مناطق و مکان های زیر دارد

 • حصارکشی زمین های کشاورزی و باغ .
 • حصارکشی زمین های پالایشگاه و پتروشیمی.
 • حصارکشی سالن و زمین های ورزشی.
 • حصارکشی مراکز نظامی.
 • استفاده در مناطق خاص و محافظت شده مانند زندان و …
 • حصارکشی اطراف ریل قطار.
 • حصارکشی حیوانات وحشی .
 • محوطه بندی برای حیوانات که اطراف خانه زندگی می کنند و …

 

سیم خاردار

1- سیم خاردار چیست؟

سیم خاردار، یک ابزار حفاظتی محسوب می‌شود. این محصول به علت داشتن قیمت مناسب و وزن سبُک، طرفداران زیادی دارد. در فرآیند تولید این محصول از سیم فولادی با روکش روی (گالوانیزه) استفاده می‌شود تا در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی، مقاوم باشد.

به طور کلی، فرآیند تولید سیم خاردار توسط دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌شود

2-انواع سیم خاردار

سیم خاردار، معمولاً در دو نوع تولید می‌شود که به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

سیم خاردار حلقوی

سیم خاردار حلوقی، نوعی از سیم خاردارهای معروف با قطر حدوداً 2.5 میلی‌متر است. از این نوع سیم خاردار در اطراف مراکز نظامی و

پادگان‌ها استفاده می‌شود. در فرآیند تولید این محصول، از فولاد سخت گالوانیزه و فنر استفاده شده که باعث افزایش مقاومت کششی آن می‌شود.

نکته‌ی حائز اهمیت این است که از سیم خاردار حلقوی، هم می‌توان به صورت مستقل و جداگانه استفاده کرد و هم آن را روی

فَنس اجرا کرد. در نظر داشته باشید که کیفیت سیم خاردار حلقوی از سیم خاردار خطی بالاتر است.

سیم خاردار خطی

تولید کننده فنس توری حصاری و سیم خاردار

کاربرد سیم خاردار خطی با سیم خاردار حلقوی، متفاوت است. از سیم خاردار خطی برای مناطق ویژه‌ای نظیر باغ، زمین‌های کشاورزی و یا حتی حفاظت از ساختمان‌های نیمه‌کاره استفاده می‌شود.

در صورت لزوم می‌توان سیم خاردار خطی را روی دیوار نصب کرد. جنس این سیم خاردار از گالوانیزه‌ی گرم بوده و فاصله‌ی میان خارهای آن کم است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های سیم خاردار خطی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  قابلیت نصب و بازکردن راحت و سریع
 •   انعطاف‌پذیری بسیار بالا
 •   قابل استفاده به عنوان یک محفظه‌ی امنیتی برای محافظت از حیوانات

3- نحوه نصب سیم خاردار

روش نصب سیم خاردار وابسته به نوع سیم خاردار متفاوت است و در صورتی که از روش اصولی نصب سیم خاردار استفاده نشود، امکان آسیب رسانی وجود دارد. تمام آنچه که برای نصب انواع سیم خاردار باید بدانید، در ادامه اشاره شده است.

روش نصب سیم خاردار خطی

بخش اصلی نصب سیم خاردار خطی شامل محکم کردن رشته های سیم خاردار در امتداد یک خط مستقیم است. مراحل نصب سیم خاردار خطی به شرح زیر است:

 • طول ناحیه ای که می خواهید سیم خاردار را در آن نصب کنید بر حسب سانتی متر یا متر اندازه بگیرید. این مقدار سیم مورد نیاز شما را مشخص می کند.
 • پایه های حصار را در فواصل منظم در امتداد خطی که سیم خاردار نصب می شود نصب کنید. پایه ها باید با فاصله حداقل 180 سانتی متر از هم نصب شوند و حداقل در 60 سانتی متری روی زمین قرار گیرند.
 • سیم خاردار را در طول خط نرده باز کنید و مطمئن شوید که کشیده و صاف باشد. سیم پایین نباید بیش از 30 سانتی متر از زمین فاصله داشته باشد.
 •  سیم خاردار را با پیچاندن آن به دور میله و بستن آن با یک گیره یا گره سیم به اولین پایه نرده محکم کنید. مطمئن شوید که سیم محکم کشیده شده است. در انتخاب نوع گیره دقت کنید که کارایی و مقاومت مناسب را داشته باشد.
 • سیم خاردار را در امتداد خط نرده بکشید و مطمئن شوید که صاف باشد. آن را دور هر پایه نرده بپیچید و با گیره های سیم محکم کنید.
 • وقتی به انتهای خط نرده رسیدید، سیم خاردار را به طول مناسب ببرید و چند سانتی متر اضافی بگذارید تا دور آخرین تیر نرده بپیچید.
 • سیم خاردار را دور آخرین میله نرده بپیچید و آن را با یک گیره یا گره سیمی ببندید. دوباره مطمئن شوید که سیم محکم کشیده شده است.

توجه: هنگام نصب سیم خاردار استفاده از دستکش های مخصوص ضخیم و محافظ چشم بسیار مهم است، زیرا می تواند باعث آسیب شود.

نصب سیم خاردار حلقوی سوزنی

سیم خاردار حلقوی سوزنی بیشتر برای مناطق نظامی و زندان ها کاربرد دارد؛ هر چند در مکان های دیگر نیز قابل استفاده است. نصب سیم خاردار حلقوی سوزنی یا سیم خاردار اسرائیلی به این شیوه قابل انجام است:

 • به تعداد مورد نیاز و به فواصل معین پایه های V شکل بر روی دیوار مورد نظر نصب شود.
 • ابتدای سیم خاردار را به دور میله پایه ابتدایی بپیچید و با بست سیم محکم کنید.
 • سیم خاردارهای حلقوی سوزنی معمولا در بخش ابتدایی و انتهایی خود یک دسته دارند. برای باز کردن سیم خاردار حلقوی سوزنی می توانید از این دسته ها کمک بگیرید.
 • در فواصل معین سیم خاردار را به کمک بست به پایه ها محکم کنید و مطمئن شوید میزان بازشدگی سیم خاردار در تمام طول دیوار یکسان باشد
 • بخش انتهایی سیم خاردار را به آخرین پایه بپیچید و با بست های مناسب و محکم، سفت کنید.

نصب سیم خاردار حلقوی تیغی

سیم خاردارهای حلقوی تیغی از متداول ترین سیم خاردار های مورد استفاده در املاک مسکونی و مناطق شهری می باشد که ظاهری یک دست و منظم دارد.

مراحل و نحوه نصب سیم خاردار حلقوی تیغی بدین شرح است:

 •  متناسب با طول دیوار مورد نظر، به فواصل معین (حداقل 180 سانتی متر) پایه های V شکل بر روی دیوار نصب شوند.
 •  سیم خاردار حلقوی تیغی را به اولین میله پایه بپیچید و با بست سیم به خوبی محکم کنید.
 •  سیم خاردار حلقوی تیغی معمولا در بخش ابتدایی و انتهایی خود یک دسته دارند. برای باز کردن سیم خاردار حلقوی می توانید از این دسته ها کمک بگیرید.
 •  سیم خاردار را با رعایت ارتفاع مناسب در طول پایه ها بکشید و به کمک بست های سیم، به پایه ها محکم کنید. به میزان بازشدگی سیم خاردار توجه داشته باشید زیرا بازشدگی بیش از حد باعث کم شدن ارتفاع سیم خاردار و در نتیجه کاهش امنیت می شود.
 •  دو حلقه انتهایی سیم خاردار را به آخرین پایه نصب شده محکم کنید. حتما از بست های محکم و با کیفیت برای محکم کردن سیم خاردار به پایه ها استفاده شود.

نکاتی که باید هنگام نصب سیم خاردار رعایت کرد

چند نکته کلی وجود دارد که هنگام نصب سیم خاردار باید رعایت کنید تا از هر گونه آسیب جانی یا آسیب مالی به دور باشید:

 • از وسایل محافظ استفاده کنید

سیم خاردار می تواند باعث آسیب رساندن به پوست و بدن شما شود. هنگام نصب سیم خاردار استفاده از دستکش های ضخیم مناسب و محافظ چشم بسیار مهم است.

 • قبل از نصب سیم خاردار برنامه ریزی کنید

قبل از نصب سیم خاردار، برای تعداد خط نرده (پایه) برنامه ریزی کنید و تعداد رشته های سیم مورد نیاز خود، فاصله بین پایه ها و ارتفاع سیم را تعیین کنید. اینگونه نصب اصولی تری خواهی داشت.

 • نوع مناسب سیم را انتخاب کنید

نوع مناسب سیم خاردار را برای کاربرد مخصوص خود انتخاب کنید. عواملی مانند کاربرد مورد نظر، محیط و سطح امنیت مورد نیاز، باید در هنگام انتخاب نوع سیم در نظر گرفته شوند.

 • از روش های مناسب نصب استفاده کنید

هنگام نصب سیم خاردار، مطمئن شوید که سیم کشیده و صاف است و از گیره سیم برای محکم کردن سیم روی پایه های نرده استفاده کنید. سیم پایین نباید بیش از 30 سانتی متر از زمین فاصله داشته باشد، در حالی که سیم بالایی باید حداقل 15 سانتی متر بالای میله نرده باشد.

 • از حصار خود نگهداری کنید

به طور منظم حصار سیم خاردار خود را از نظر آسیب یا فرسودگی بازرسی کنید و هر گونه تعمیر یا تعویض لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که حصار به طور موثر به کار خود ادامه می دهد.

 • قوانین محلی را دنبال کنید

با مقامات محلی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که از قوانین یا الزامات مربوط به حصار سیم خاردار در منطقه خود پیروی می کنید.

 • از اجناس با کیفیت استفاده کنید

هنگام انتخاب مواد برای حصار سیم خاردار خود، سیم و پایه های نرده با کیفیت بالا را انتخاب کنید که برای کاربرد خاص شما مناسب است. برای تهیه سیم خاردار باکیفیت و با قیمت مناسب می توانید به صفحه سیم خاردار شرکت حصار سیم سری بزنید.

 • فاصله مناسب را انتخاب کنید

فاصله بین پایه های نرده و رشته های سیم خاردار به استفاده مورد نظر از نرده بستگی دارد. به طور کلی فاصله بین پایه ها نباید بیشتر از 3 متر و فاصله بین رشته ها بیش از 30 سانتی متر باشد.

 • از ابزار مناسب استفاده کنید

مطمئن شوید که ابزار مناسبی برای کار دارید، از جمله انبردست، سیم برش، ابزار کشش و دستکش کار.

 • از اتصال با زمین اطمینان حاصل کنید

اگر در حال نصب حصار سیم خاردار برقی هستید، از اتصال زمین مناسب حصار برای جلوگیری از برق گرفتگی اطمینان حاصل کنید. این کار را می توان با اتصال حصار به یک میله زمین با سیم انجام داد.

 • نصب حرفه ای را در نظر بگیرید

اگر در نصب سیم خاردار تجربه ندارید، برای اطمینان از انجام صحیح و ایمن کار، یک متخصص را استخدام کنید.

با رعایت این نکات فنی، می توانید از نصب حصار سیم خاردار با کیفیت بالا اطمینان حاصل کنید.

4-فرایند تولید سیم خاردار

فرایند تولید سیم خاردار، به دو شکل تک رشته و دو رشته انجام می‌شود. به منظور تولید نوع تک رشته، سیم‌های تک رشته‌ای را وارد دستگاه تولیدی می‌کنند، سپس سیم مفتول دیگری در اندازه‌ و فواصل مشخص به این تک رشته به عنوان خار گره می‌زنند.

به منظور تولید سیم خاردار دو رشته، دو رشته را وارد سیستم تولیدی می‌کنند، این دستگاه دو رشته مورد نظر را به دور هم می‌تاباند، سپس دو سیم مفتول به عنوان خار بر روی این دو رشته گره زده خواهد شد. قیمت سیم خاردار، به جنس رشته‌های استفاده شده بستگی دارد.

 

 

در فرایند تولید سیم خاردار حلقوی، ابتدا نوارهای ورق (ورق نواربری شده) با طول زیاد، به داخل دستگاه پانچ فرستاده می‌شود.

نحوه پانچ به گونه‌ای ‌است که خروجی آن، به صورت چند ردیف نوار باریک‌تر با اشکال پروانه‌ای در فواصل یکسان است. این نوارها

بر روی یک کویل جمع آوری می‌شوند. نوع حلقوی در سایزهای متفاوتی تولید می‌شود که دو سایز ۶۰ و ۹۰ از معمول‌ترین آن‌ها به

شمار می‌آید. در تولید این تجهیز با سایز ۶۰، معمولا از مفتول‌های ۳ میلی‌متری (مفتول مرکزی) استفاده می‌کنند که خار آن‌ها، مفتول‌های

۵/۲ میلی‌متری هستند، این نوع به طور تقریبی می‌توانند ۱۰ متر را پوشش دهند. در صورت نیاز به پوشش‌دهی بیش‌تر می‌توانید از سیم خاردارهایی با قطر ۹۰ سانتی‌متر استفاده کرد (این نوع توانایی پوشش‌دهی تا ۱۵ متر را دارند).

5-کاربرد های سیم خاردار

مهار کردن

یکی از مهم ترین و رایج‌ ترین کاربرد سیم خاردار، مهار کردن می باشد. در سرتاسر زندان، برای حبس و جلوگیری از فرار کردن زندانیان، از سیم خاردار استفاده می کنند. علاوه بر این از سیم خاردار برای جلوگیری از وارد شدن حیوانات به مزرعه هم استفاده می کنند.

بخش بندی کردن

سیم خاردار روش بسیار مناسبی برای تقسیم بندی و بخش بندی، مرزبندی مزارع و زمین ها می باشد. همچنین برای مرزبندی کشورها از یکدیگر نیر این محصول کاربرد زیادی دارد.

کاربرد های نظامی سیم خاردار

سیم خاردار برای جلوگیری از سرعت ورود دشمن و حمله نظامی استفاده می شود. سیم خاردارها فرصت دفاع در برابر دشمن را به حداکثر می رساند.

قیمت سیم خاردار و فنس

ایمن سازان وحدت با بیش از ده سال سابقه و فعالیت در زمینه تولید انواع فنس ،سیم خاردار(حلقوی ،خطی،تیغی)ورق های گالوانیزه رنگی گابیون توری مرغی و با سابقه همکاری و فعالیت با بیش از بیست سازمان و ارگان های دولتی و خصوصی و سایر موارد به عنوان تولید کننده و عرضه کننده شناخته شده است ما مفتخریم که میتوانیم محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب نسبت به مشتریان خود عرضه کنیم برای اطلاع از قیمت سیم خاردار،توری حصاری با شماره ما در ارتباط باشید

دفتر:    66132456-021
 کارگاه:  66132478-021
 فکس: 66223356-021
 مديريت :  09125915890 (زارع)

تولید کننده فنس توری حصاری و سیم خاردار

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است