سیم خاردار سوزنی+مشخصات کامل و راهنمای خرید

سیم خاردار سوزنی+مشخصات کامل و راهنمای خرید

سیم خاردار سوزنی+مشخصات کامل و راهنمای خرید

سیم خاردار سوزنی+مشخصات کامل و راهنمای خرید

ما در مجموعه ایمن سازان وحدت با عرضه انواع محصولات سیم خاردار،توری ،گابیون،انواع ورق پلی کربنات،ورق حصار  ،ورق شیروانی با قیمت مناسب فعالیت میکنیم

برای اطلاع از قیمت ها میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید

سیم خاردار سوزنی چیست؟

سیم خاردار سوزنی+مشخصات کامل و راهنمای خرید

سیم خاردار سوزنی انواعی از سیم خاردار های  پر کاربرد می باشد که از یک رشته مفتول گالوانیزه با ضخامت 2.5 الی 3 میلی متر به عنوان رشته ی مرکزی تشکیل می شود که دارای دو رشته خار از مفتول گالوانیزه با قطر2 الی  2.5 میلی متر می باشند که به دور مفتول اصلی پیچیده می شوند و به شکل رشته ای و خطی باز می شوند.

انواع سیم خاردار سوزنی

سیم خاردار سوزنی حلقوی :

سیم خاردار سوزنی+مشخصات کامل و راهنمای خرید

 سیم خاردار حلقوی سوزنی نوعی از سوزنی می باشند و همانطور که از نامشان مشخص است به شکل حلقوی باز می شوند و دارای بست هایی در ساختار خود می باشند که مانع از باز شدن آن ها به صورت رشته ای یا خطی می شود. سیم خاردار حلقوی سوزنی از جمله ی ابزار های مهم و متداول برای حصارکشی امنیتی به شمار می رود و از آن ها در قسمت فوقانی و مرکزی فنس یا بالای دیوار ها استفاده می شود.

ضخامت مفتول در آن ها 2.5 میلی متر و ضخامت خار 2 میلی متر می باشد و در دو نوع 60 و 90 سانتی متری که در واقع نشان دهنده ی عرض حلقه بعد از نصب بر روی دیوار می باشند تولید می شوند.نوع 60 سانتیمتری آن ها در حدود  15 تا 17  متر و نوع 90 سانتیمتری آن ها 10 متر طول دارد. این سیم خاردار با قطر 60 سانتیمتر به دلیل نصب راحت و ساده و نداشتن تخصص خاص برای نصب کاربرد بسیاری دارند و به صورت حلقوی در اختیار مشتریان قرار می گیرند که دارای دو روش نصب دیپلمات و نظامی می باشند که بسته به شرایط محل یکی از روش ها به کار برده می شود و از آن ها به عنوان حفاظ در اماکن حفاظتی استفاده می شود.

در روش دیپلمات این سیم خاردار بر روی پایه V  شکل در بالای دیوار ها نصب می شود.استحکام این نوع از سیم خاردار به دلیل بالا بودن ضخامت در قطر مفتول هسته ای و مفتول خارها از سیم خاردار خطی بیشتر می باشد و دوام و پوشش دهی بالاتری دارند.این سیم خاردار ها حالت فنر مانند دارند و بیشتر از طول گفته شده نیز کشیده می شوند اما عرض آن ها زمانی بر روی دیوار 60  یا 90 سانتی متر می باشد که به طول 10 یا 15 متر کشیده شوند و در صورتی که بیشتر کشیده شوند از ارتفاع آن ها کاسته می شود و عرضشان بر روی دیوار کم می شود .

سیم خاردار حلقوی سوزنی

 

سیم خاردار با توجه به تنوع بسیار زیادی که دارد از مهمترین و در عین حال ارزان ترین روش های حصار کشی برای مناطق مختلف

به خصوص مناطق حساس نظامی به شمار می رود.سیم خاردار حلقوی سوزنی انواعی از سیم خاردار حلقوی می باشد که از جمله ی

پر کاربردترین انواع سیم های خاردار به شمار می رود و به طور کلی می تواند در انواع حلقوی یا خطی باشد که با توجه به نیاز منطقه و حساسیت ایمنی در منطقه هر کدام از آن ها به کار برده می شود.

سیم خاردار حلقوی با توجه به بست هایی که بر روی آن تعبیه می شوند در هنگام باز شدن و نصب به صورت حلقه حلقه باز می شوند

و تونل سیمی را تشکیل می دهند و بیشتر در مناطق حساس نظامی به همراه سیم خاردار خطی به کار برده می شود تا ایمنی را به مقدار

زیادی بالا ببرد.خارهای این نوع از سیم های خاردار می تواند در انواع مدل ها باشد که در سیم خاردار حلقوی سوزنی به شکل سوزنی می باشد.

نوع سوزنی به دلیل اینکه در هنگام نصب مساحت بیشتری نسبت به سایر سیم های خاردار احاطه می کنند در نتیجه گذر از آن ها مشکل تر می باشد.

این نوع با نام های سیم خاردار ساده،حلقوی و یا خار سیمی نیز شناخته می شوند از یک رشته مفتول گالوانیزه که پایه اصلی آن ها را تشکیل

می دهند و دو رشته خار مفتولی از جنس گالوانیزه که قطر آن ها 2.5 میلی متر می باشد تولید می شوند.این نوع از سیم های خاردار از

مفتول خشک تولید می شود و به همین دلیل گاها به آن ها فنر نیز گفته می شود.

خصوصیات سیم خاردار حلقوی سوزنی

نوعی از سیم های خاردار می باشد که از حلقه های فولادی سخت و فنر شده تولید می شوند و قطر آن ها در حدود 2.5 میلی

متر می باشد و خارهایی با قطر 2 میلی متر در فواصل معین در آن ها ایجاد می شود. همانطور که از نام این نوع سیم خاردار ها

مشخص است به صورت حلقه حلقه باز می شوند و دلیل آن مربوط به بست هایی می باشد که در هنگام تولید در آن ها قرار می گیرند

تا مانع از باز شدن حلقوی آن ها شود.

از سیم خاردار حلقوی چه سوزنی و چه سیم خاردار تبری در مناطق مهم که نیاز به ضریب امنیتی بالایی دارند استفاده می شود.این نوع

از سیم خاردار ها دارای خارهایی به شکل سوزن می باشند و به همین جهت حلقوی سوزنی نامیده می شوند.این نوع از سیم خاردار ها به دلیل گالوانیزه بودن  مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و خشکی و به طور کلی تغییرات آب و هوایی دارند و در نتیجه برای طیف گسترده ای از پروژه ها به کار گرفته می شوند.

قطر حلقه های حلقوی سوزنی 60 الی 100 سانتی متر می باشد.سیم خاردار حلقوی سوزنی با قطر 60 سانتیمتر قادر به پوشش 10 متر طول را دارند و قطر 90 سانتی متری آن ها 15 متر طول و قطر 120 سانتی متری تا 20 متر را پوشش می دهند.

مزیت سیم خاردار حلقوی سوزنی

سیم خاردار حلقوی سوزنی با توجه به این که قیمت بالایی نسبت به سایر سیم های خاردار دارند اما به دلیل مزییت زیادی

که دارند کاربرد بسیار زیادی دارند و از محبوبیت بالایی بر خوردار می باشند.از جمله مزییت اصلی آن ها قدرت کششی بالا

و مقاومت بسیار زیاد آن ها می باشد.گالوانیزه بودن و کربن بالای آن ها موجب مقاومت زیاد آن ها در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی و .. می شود.

پهنای زیاد و خارهای موجود در این نوع از سیم های خاردار مانع از عبور از آن ها می شود و در نتیجه برای مناطق حساس

نظامی و پادگان ها و … بسیار کاربردی می باشند.تنوع زیاد این نوع از سیم های خاردار و تولید در قطر های مختلف که

دارای پوشش دهی ها در اندازه های متفاوت می باشند کار را برای مشتریان و خریداران راحت تر می نماید.

خارها از مهمترین بخش های سیم خاردار به شمار می روند و در نوع  حلقوی سوزنی این خارها از مفتول سیمی ایجاد می شود

و  قابلیت افزایش و کاهش تعداد آن ها و فاصله ی آن ها در روی سیم خاردار به سفارش مشتریان وجود دارد.دوام بسیار زیاد

آن ها موجب می شود تا  بتوان سال های سال از آن ها استفاده نمود بدون اینکه تغییری در آن ها ایجاد شود.سبک بودن و

همچنین بسته بندی کلاف مانند در آن ها موجب حمل راحت آن ها می شود.

کاربرد های سیم خاردار سوزنی

سیم خاردار خطی سوزنی به دلیل قابلیت باز شوندگی و نصب به صورت دیواری به طور معمول برای مناطقی که حساسیت امنیتی بسیار زیادی ندارند و فقط به عنوان مانعی برای جلوگیری از ورود افراد یا حیوانات به کار برده می شوند از قبیل مراتع،باغات و اطراف ساختمان های در حال ساخت،مزارع و … به کار برده می شود.این نوع سیم خاردار ها همچنین در کنار سایر سیم خاردار ها از قبیل سیم خاردار حلقوی تبری و … در اطراف مرزها و پادگان ها و مناطق حساس امنیتی و … نیز به کار برده می شوند.

مشخصات فنی سیم خاردار سوزنی

سیم خاردار خطی سوزنی از دو رشته سیم گالوانیزه تشکیل می شوند که دور یک محور پیچیده می شوند.این محصول در بسته بندی بین  15 تا 25 کیلوگرم وزن دارند.سیم اصلی در آن ها ضخامتی حدود 3 میلیمتر و خارها 2 تا 2.5 میلیمتر دارند و تعداد تیغ های به کار برده شده در آن ها 4 عدد می باشد.

 

نکات مهم خرید

جهت خرید باید توجه داشت که مهمترین هدف از تهیه آن ها ایجاد امنیت در منطقه می باشد بنابراین باید دقت کرد تا این محصول با توجه به نوع ، ضخامت مفتول ، فاصله خارها از هم ، کیفیت ، دوام و ماندگاری و … دارای ضریب امنیتی مناسبی باشند و متناسب با محل واهمیت ضریب امنیتی آن منطقه ، سیم خاردار مناسب سفارش داده شود .

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است