قیمت توری حصاری |نصب توری حصاری

قیمت توری حصاری |نصب توری حصاری

صفر تا صد اجرا و نصب انواع حفاظ های حصاری و انواع سقف
قیمت توری حصاری |نصب توری حصاری

توری حصاری یا فنس از پر اهمیت ترین و کاربردی ترین محصولات مفتولی و فلزی است.از این نوع توری بیشتر در حصارکشی زمین‌های کشاورزی و باغات استفاده می شود. توری حصاری به علت تنوع در ویژگی‌ها و مشخصات فنی، نظیر جنس و ضخامت مفتول و اندازه چشمه‌ها

در انواع گوناگون تقسیم بندی می‌شود. به عنوان مثال از انواع آن می‌توان به توری حصاری گالوانیزه با روکش pvc اشاره کرد.

قیمت توری حصاری به مشخصات فنی آن وابسته بوده به‌گونه‌‌ای که بر اساس نوع مفتول و سایز چشمه‌ها متغیر است. از این‌ رو قبل از خرید این توری باید به مشخصات فنی آن و محل نصب فنس توجه کرد. با این کار حصار کشی زمین شما می‌تواند کارآیی لازم را داشته باشد.لازم به‌ذکر است،

در صورت نیاز به خرید توری حصار یا مشورت در مورد خرید میتوانید همین الان با شماره ما 09125915890 تماس بگیرید

 

 

مشخصات فنی انواع فنس

توری حصاری فلزی در انواع گوناگون تولید شده و به صورت رول در بازار عرضه و به فروش می رسد.

اصلی ترین تقسیم بندی این توری بر اساس جنس مفتول انجام می‌شود. که بر این اساس توری حصاری دارای انواع مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه گرم و مفتول گالوانیزه گرم با روکش pvc می‌باشد. هر یک از این محصولات با قطر مفتول و سایز چشمه متفاوتی براساس نیاز و تقاضا موجود در بازار تولید می‌شوند.

قیمت توری حصاری |نصب توری حصاری

توری حصاری گالوانیزه (مفتول گالوانیزه گرم)، به دلیل دارا بودن ویژگی مقاومت بالا در برابر شرایط آب‌و‌هوایی مرطوب، تابش مستقیم خورشید و حمله حیوانات وحشی از خود نشان می دهد، نسبت به دیگر انواع توری حصاری کاربرد بیشتری داشته و در نتیجه نیاز آن در بازار بالاتر می باشد. این نوع فنس ضخامت و سایز چشمه متفاوتی دارد. مفتول‌هایی به ضخامت 2، 2.2، 2.8 و 3 میلی‌متر و چشمه‌هایی به سایز 5.7، 6.7 و 7.7 از جمله آن‌هاست. در‌واقع توری حصاری گالوانیزه طول عمر بالایی داشته و امکان استفاده از آن تقریبا در همه مناطق وجود دارد. البته فنس گالوانیزه با روکش pvc از فنس گالوانیزه گرم، عمر بیشتری دارد و در برابر عوامل محیطی مقاوم‌تر است.

انواع فنس های که نام برده شده اند از نظر طول عمر، کاربرد و از همه مهم‌تر در قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه قصد داریم تا به توضیح مختصری از ویژگی های هر یک بپردازیم.

قیمت توری حصاری |نصب توری حصاری

1- فنس مفتول سیاه 

همانطور که از نام آن مشخص است این نوع توری حصاری از مفتول سیاه ساخته می‌شود. بر‌خلاف توری حصاری گالوانیزه ، این نوع فنس مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی ندارد. از این رو از این محصول در مناطقی با آب‌و‌هوای مرطوب نمی توان استفاده نمود. توصیه می شود از فنس مفتول سیاه در مناطق با آب‌و‌هوای گرم و خشک استفاده گردد.

2- فنس مفتول گالوانیزه گرم 

طول عمر فنس با مفتول گالوانیزه گرم در مقایسه با مفتول سیاه بیشتر است، دلیل آن نیز گالوانیزه شدن مفتول است. درواقع گاها طول عمر این نوع توری حصاری به 40 سال هم می‌سد. این محصول در برابر خوردگی و زنگ زدگی، فرسودگی و اشعه uv خورشید مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. این توری حصاری به‌دلیل دارا بودن روکش نقره‌ای نسبت به فنس مفتول سیاه دارای زیبایی ظاهری بیشتری می‌باشد.

این نوع توری از مفتول‌هایی با ضخامت 2 تا 3 میلی‌متر و در سایز چشمه‌های 5.7 ، 6.7 و 7.7 سانتی‌متر ساخته می شود. لازم به‌ذکر است هر‌چه سایز چشمه‌ها کوچک‌تر باشد مقاومت آن بیشتر است و همچنین امنیت بیشتری ایجاد می‌کند. به عنوان مثال جهت جلوگیری از ورود حیوانات

به داخل زمین‌های کشاورزی از سایز چشمه کوچک‌تر استفاده می‌شود. همچنین برای جلوگیری از خوردن و جویدن فنس توسط حیوانات، توری با مفتول گالوانیزه ضخیم پیشنهاد می‌گردد.

3- فنس با روکش pvc

در این نوع توری، در واقع همان مفتول گالوانیزه گرم است، که روی آن را از روکش pvc پوشانده اند. وجود روکش pvc به روی مفتول گالوانیزه دوام و طول عمر آن را بالا برده، بعلاوه زیبایی محصول را نیز چندین برابر می­ کند. این محصول به دو صورت خاردار و یا به صورت قلاب‌دار تولید می‌شود. در نتیجه از این نظر می‌توان آن را در سه مدل بر اساس سفارش و نیازهای مشتری تولید کرد. این سه مدل عبارت‌اند از یک‌طرف قلاب و یک‌طرف خاردار، هر دو سمت قلاب و یا هر دو سمت خاردار.

قیمت توری حصاری |نصب توری حصاری

کاربرد توری حصاری

کاربرد توری حصاری در صنایع گوناگون عبارتند از:

  • صنعت کشاورزی به منظور حصار کشی مزارع و باغات
  • مراکز عمومی مانند ترمینال فرودگاه، خطوط راه آهن
  • ساخت قفس حیوانات
  • مراکز صنعتی و نظامی
  • زمین های ورزشی و کارگاه های ساختمانی

از دلایل اصلی کاربرد فراوان این محصول جهت حصارکشی، مقرون به صرفه بودن آن نسبت به دیوارکشی است.  اگر چه فنس کشی بر خلاف دیوار کشی، امکان دید برای افراد بیرون زمین را هم فراهم می‌کند.

قیمت توری حصاری |نصب توری حصاری

قیمت توری حصاری 

قیمت توری حصاری فلزی طبق مشخصات فنی آن تعیین می‌ گردد.

جنس مفتول: از انواع مفتول فنس می توان سیم سیاه، سیم گالوانیزه ضد زنگ، فولاد گالوانیزه با روکش پی وی سی را نام برد. در بین این سه مورد فولاد سیاه، ارزان‌ترین و گالونیزه با روکش پی‌وی‌سی گران‌ترین نوع است.

چشمه: به اشکال لوزی شکل توری، چشمه گفته می‌شود. اندازه آن به معنای فاصله بین ضلع های رو‌به‌روی هم است که بر حسب سانتی‌متر بیان می‌شود. ابعاد چشمه فنس معمولا بین 3 الی 8 سانتی‌متر است. هر چه ابعاد چشمه بزرگ‌تر باشد، مقدار کمتری مفتول استفاده می‌شود و قیمت آن توری نیز کمتر است.
قطر مفتول: بر اساس ضخامت مفتول که 2 الی 4 میلی‌متر محاسبه می‌شود. هر چه ضخامت مفتول فنس بیشتر باشد قیمت فنس نیز بیشتر است.
طول رول: رول‌های فنس بین 5 الی 20 متر تولید می‌شود.
ارتفاع تور: فنس ها در ارتفاع 50 سانتی متر تا 6 متر ساخته می‌شوند.

قیمت توری حصاری |نصب توری حصاری

خرید توری حصاری

مشخصات فنی فنس عامل مهم تاثیر گذار بر قیمت و ایجاد ضریب امنیت این محصول است از این رو بایستی در هنگام خرید توری حصاری به مشخصات آن توجه شود.

به طور مثال قیمت فنس با روکش pvc تقریبا 20 درصد بیشتر از مفتول گالوانیزه گرم می‌باشد. همچنین قیمت نوع گالوانیزه گرم 30 درصد

بیشتر از مفتول سیاه است. برای دریافت آگاهی و اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط خرید توری حصاری فلزی از طریق شماره 09125915890 با کاشناسان حصار آنلاین در ارتباط باشید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است